Oare am fi inteles mai bine capitolul de Mecanica la orele de fizica daca lucrurile se petreceau astfel in fata ochilor nostri pe cand ne frecam coatele de bancile scolii?
Se afișează postările cu eticheta stiinta si tehnica. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta stiinta si tehnica. Afișați toate postările
joi, 15 ianuarie 2009
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
